Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kolejka szła szybko, z parkowaniem był problem

Warszawa

fot

Ponad 160 osób na minutę odwiedzało Narodowy w czasie dnia otwartego. - Przed areną morze ludzi - donosił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Nic dziwnego więc, że w okolicy zabrakło miejsc parkingowych.

- Ludzie parkują wszędzie, gdzie się da. Uliczki w okolicy są zablokowane przez samochody. Zastawiona Jakubowska, Berezyńska, Lipska - wyliczał Marcinczak.Na zwiedzanie lepiej było wybrać się autobusem.

Wygrodzony pas ruchu

Na sam stadion ludzie szli piechotą Wybrzeżem Szczecińskim oraz mostem Poniatowskiego. Jak pisał jeden z internautów, chwilami dochodziło do niebezpiecznych sytuacji z udziałem pieszych:

- Najgorzej jest na rondzie Waszyngtona. Tłumy ludzi, istny sajgon !!! Ludzie nie mieszczą się na chodniku więc wychodzą na ulice po nadjeżdzające autobusy. Jesli będzie tak na Euro jak dzisiaj, a będzie dużo więcej ludzi bo 55 tys. a nie 15. To ja dziękuję bardzo. - napisał na facebookowym fanpage tvnwarszawa.pl Mikołaj.

Między mostem a rondem Waszyngtona wygrodzono dla pieszych jeden pas ruchu.

Na stadion można było wchodzić do 18.00. Kolejka był duża, ale szła sprawnie.

Czytaj więcej na temat dzisiejszych atrakcji.

mz