Najnowsze

Autobus zderzył się z traktorem. Poszkodowane dwie pasażerki

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie autobusu z traktorem

Przed godziną 13 w miejscowości Koczargi Stare w powiecie warszawskim zachodnim doszło do nietypowego wypadku. Zderzyły się autobus miejski i traktor. Tym pierwszym podróżowało sześć osób, poszkodowane zostały dwie z nich.

Jak poinformowała Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach, policjanci otrzymali informację o wypadku o godzinie 12.45.

- Do zderzenia autobusu miejskiego z traktorem, który miał przyczepiony pług, doszło na ulicy Akacjowej w miejscowości Koczargi Stare. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zderzenia doszło w trakcie, gdy oba pojazdy wykonywały manewr. Autobus wyprzedzał traktor, natomiast traktor skręcał w prawo w pole - przekazała policjantka.

Dodała, że autobusem podróżowało sześć osób. Dwie zostały poszkodowane. - Jedna z pasażerek została opatrzona przez pogotowie na miejscu. Druga z urazem ręki została przewieziona do szpitala - poinformowała Gromek-Oćwieja.

W wyniku zderzenia bok autobusu został dość poważnie zniszczony. Pojazd ma wybite szyby w oknie i drzwiach.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. - Na miejscu wciąż są policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ruch prowadzony jest wahadłowo. Nie ma poważnych utrudnień - zastrzegła Gromek-Oćwieja.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o wypadku w Alejach Jerozolimskich:

Wypadek w Alejach Jerozolimskich
Wypadek w Alejach JerozolimskichTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości