Kłęby dymu w mieszkaniu. "Spłonęło wyposażenie pokoju"

Warszawa

ave / Kontakt24Pożar przy Zarankiewicza

Pożar w bloku przy ul. Zarankiewicza. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań, w którym - jak informują strażacy - nikogo nie było. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Płomienie pojawiły się w dwupokojowym mieszkaniu na pierwszym piętrze. Na zdjęciach, które dostaliśmy na Kontakt 24 widać ogromne kłęby dymu, które wydostawały się z mieszkania. - Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 18.45 - powiedział Kontaktowi 24 kpt. Michał Konopka z warszawskiej straży pożarnej.

Nikogo nie było w mieszkaniu

Jak dodał, ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń. - Spaliło się wyposażenie pokoju o wielkości około 20 metrów kwadratowych - zaznaczył. - Okopcone zostały również ściany w innych pomieszczeniach - relacjonował strażak.

Jak dodał, podczas wybuchu pożaru w mieszkaniu nie było nikogo. - Lokatorka wróciła do mieszkania w momencie, gdy pożar został ugaszony - mówił kpt. Konopka.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Trwa sprawdzanie instalacji elektrycznej i gazowej. Nie wiadomo też, co było przyczyną pojawienia się ognia.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

ank//tka