Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Kierowca zwrócił uwagę przechodniom, pobili go i okradli

Warszawa

ksp warszawaKobieta skopała auto i okradła jego właściciela

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o pobicie obywatela Mołdawii i kradzież jego telefonu. Do napaści doszło na ulicy po tym, kiedy krewka para omal nie wpadła pod koła samochodu poszkodowanego.

Jak relacjonuje policja, w Piasecznie, na ulicy Piłsudskiego pod koła toyoty wbiegły dwie osoby. Kierowca po ostrym hamowaniu uchylił okno i zwrócił przechodniom uwagę.

To się nie spodobało upomnianym. Kobieta zaczęła kopać w auto, a kiedy właściciel wysiadł, wyjął telefon i próbował zawiadomić policję, ta wyrwała mu go z ręki. Towarzysz kobiety zaczął Mołdawianina bić pięścią w twarz.

Policję zawiadomili świadkowie zdarzenia. Chwilę potem zjawiło się pogotowie. Kilkanaście minut później agresywna para była już w rękach policjantów. Zarówno 21-letnia kobieta jaki jej 28-letni kompan byli pijani.

Przeprowadzone badanie wykazało ten sam wynik - oboje mieli 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Policjanci z Konstancina-Jeziorny odzyskali również telefon należący do poszkodowanego.Po wytrzeźwieniu przedstawiono im zarzuty pobicia. Grożą im 3 lata więzienia.

skw//ec