Kierowca przeprasza za żart

Warszawa

| wunderground.com, mangalore.comKierowca autobusu przeprasza za wulgarny napis fot. warszawa@tvn.pl

Kierowca Miejskich Zakładów Autobusowych, który zamiast numeru linii na elektronicznym wyświetlaczu umieścił napis "pier... nie robię" przeprasza za swoje zachowanie. - Przepraszam i zapewniam, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy - pisze w piśmie jakie otrzymaliśmy.

Przypomnijmy, 6 listopada wieczorem jeden z kierowców Miejskich Zakładów Autobusowych, który obsługiwał specjalną linię 902 do Centrum Nauki Kopernik, na swoim postoju zmienił treść napisu na wyświetlaczu.

Zamiast numeru linii umieścił tam dość odważną deklarację: "Pierd.. nie robię!!!". Choć w autobusie nie było pasażerów, a cała sytuacja miała miejsce po godz. 2.20, zarejestrował ją swoim telefonem komórkowym jeden z internautów.

"Przepraszam urażonych"

Po naszej publikacji w MZA zawrzało, a rzecznik spółki mówił nawet o groźbie zwolnienia kierowcy z pracy. Sam zainteresowany, w piśmie do redakcji tłumaczy, że jego zachowanie było jedynie żartem. - Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie dyrekcję Miejskich Zakładów Autobusowych oraz wszystkich pasażerów i osoby, które poczuły się urażone - pisze kierowca.

Gdyby władze spółki miały się kierować zdaniem internutów, powinny przyjąć przeprosiny. Zdaniem większości komentujących na naszym forum internautów, napis na czole autobusu wydawał się bardziej zabawny, niż oburzający.

mjc/par

Tekst przeprosin możesz przeczytać TU.