Kiedy będzie cieplej?

Warszawa

fot. tvnmeteo.pl

W niedzielę po południu burze pojawiły się na Podlasiu, Mazowszu i Lubelszczyźnie. Padać będzie także w poniedziałek. Na poprawę pogody trzeba poczekać co najmniej do wtorku. Na upały jeszcze dłużej.

Niedziela przyniosła kolejne burze, zagrzmiało: na Mazowszu (Zakroczym, Leszno, Łomianki, Błonie, Żyrardów, Brwinów, Piaseczno, Warszawa, Zatory, Nasielsk, Pułtusk, Gołymin, Biała Rawska, Nowe Miasto nad Pilicą, Ostrów Mazowiecka, Wysokie Mazowieckie), na Lubelszczyźnie (Świdnik, Piaski, Trawniki), Podlasie i Mazury (Dąbrowa Białostocka, Wąsosz, Kolno, Ełk) - informuje synoptyk TVN Meteo, Artur Chrzanowski.

Burze nad Polską - sprawdź na tvnmweteo.pl

W poniedziałek znowu może padać w Warszawie. Termometry pokażą do 22 stopni. Pogoda zacznie się poprawiać dopiero we wtorek. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie słońca, ale od czasu do czasu popada i zagrzmi.

Pierwsza połowa sierpnia zapowiada się ciepła, ale nie upalna. Temperatury oscylować będą wokół 25 st. C, ale na termometrach zobaczymy nawet 32 kreski. W ciągu pierwszych dwóch tygodni nowego miesiąca zdążymy przeżyć i ochłodzenie, i upały.

Więcej o pogodzie na tvnmeteo.pl

par