Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Kiedy będzie cieplej?

Warszawa

fot. tvnmeteo.pl

W niedzielę po południu burze pojawiły się na Podlasiu, Mazowszu i Lubelszczyźnie. Padać będzie także w poniedziałek. Na poprawę pogody trzeba poczekać co najmniej do wtorku. Na upały jeszcze dłużej.

Niedziela przyniosła kolejne burze, zagrzmiało: na Mazowszu (Zakroczym, Leszno, Łomianki, Błonie, Żyrardów, Brwinów, Piaseczno, Warszawa, Zatory, Nasielsk, Pułtusk, Gołymin, Biała Rawska, Nowe Miasto nad Pilicą, Ostrów Mazowiecka, Wysokie Mazowieckie), na Lubelszczyźnie (Świdnik, Piaski, Trawniki), Podlasie i Mazury (Dąbrowa Białostocka, Wąsosz, Kolno, Ełk) - informuje synoptyk TVN Meteo, Artur Chrzanowski.

Burze nad Polską - sprawdź na tvnmweteo.pl

W poniedziałek znowu może padać w Warszawie. Termometry pokażą do 22 stopni. Pogoda zacznie się poprawiać dopiero we wtorek. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie słońca, ale od czasu do czasu popada i zagrzmi.

Pierwsza połowa sierpnia zapowiada się ciepła, ale nie upalna. Temperatury oscylować będą wokół 25 st. C, ale na termometrach zobaczymy nawet 32 kreski. W ciągu pierwszych dwóch tygodni nowego miesiąca zdążymy przeżyć i ochłodzenie, i upały.

Więcej o pogodzie na tvnmeteo.pl

par