Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Kibice zatrzymali pociąg. Opóźnienia i objazd

Warszawa

TVN24Kibice zatrzymali pociąg

Pociąg z Warszawy Wschodniej do Łodzi Kaliskiej został zatrzymany między Ursusem a Piastowem, ponieważ kibice zaciągnęli hamulec awaryjny. Powodowało to utrudnienia w ruchu.

Informację o zatrzymanym składzie dostaliśmy na Kontakt24 od internauty.

Do zdarzenia doszło o 18.40 - potwierdziły PKP. Utrudnienia trwały około godzinę.

Dwa pociągi opóźnione

– Kibice zaciągnęli hamulec i pociąg zatrzymał się między Ursusem a Piastowem. Na miejsce wysłana został policja – powiedział Maciej Dutkiewicz z PKP PLK.

W komendzie stołecznej dowiedzieliśmy się, że chodzi o grupę kibiców Widzewa Łódź, którzy przyjechali na mecz z Ursusem Warszawa w Pucharze Polski. Jak poinformowała policja, na mecz nie weszli.

- Możliwe, że trzeba będzie ich eskortować dalej - przekazał ok. 19.00 Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że zachowują się spokojnie.

W wyniku zatrzymania pociągu, inne zostały skierowane na tory podmiejskie. Pociągi z Warszawy do Kędzierzyna Koźle i z Warszawy do Krakowa mogą być opóźnione.

Przed 20.00 Maciej Dutkiewicz przekazał, że pociąg z kibicami ruszył w drogę.

lata/mz

Utrudnienia w ruchu pociągów
targeo.pl