Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Kibice zatrzymali pociąg. Opóźnienia i objazd

Najnowsze

TVN24Kibice zatrzymali pociąg

Pociąg z Warszawy Wschodniej do Łodzi Kaliskiej został zatrzymany między Ursusem a Piastowem, ponieważ kibice zaciągnęli hamulec awaryjny. Powodowało to utrudnienia w ruchu.

Informację o zatrzymanym składzie dostaliśmy na Kontakt24 od internauty.

Do zdarzenia doszło o 18.40 - potwierdziły PKP. Utrudnienia trwały około godzinę.

Dwa pociągi opóźnione

– Kibice zaciągnęli hamulec i pociąg zatrzymał się między Ursusem a Piastowem. Na miejsce wysłana został policja – powiedział Maciej Dutkiewicz z PKP PLK.

W komendzie stołecznej dowiedzieliśmy się, że chodzi o grupę kibiców Widzewa Łódź, którzy przyjechali na mecz z Ursusem Warszawa w Pucharze Polski. Jak poinformowała policja, na mecz nie weszli.

- Możliwe, że trzeba będzie ich eskortować dalej - przekazał ok. 19.00 Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że zachowują się spokojnie.

W wyniku zatrzymania pociągu, inne zostały skierowane na tory podmiejskie. Pociągi z Warszawy do Kędzierzyna Koźle i z Warszawy do Krakowa mogą być opóźnione.

Przed 20.00 Maciej Dutkiewicz przekazał, że pociąg z kibicami ruszył w drogę.

lata/mz

Utrudnienia w ruchu pociągówtargeo.pl