Kibice Widzewa nie wejdą na mecz z Legią

Warszawa

fot

Władze Legii Warszawa zdecydowały, że na środowy mecz z Widzewem nie wpuszczą kibiców gości. To efekt zachowania łodzian podczas ostatniego meczu przy Łazienkowskiej. Władze Legii Warszawa zdecydowały Ich miejsca zajmą dzieci ze szkół i domów dziecka.

Kibice łódzkiej drużyny nie wejdą na Pepsi Arenę, ponieważ podczas niedzielnego meczu T-Mobile Ekstraklasy rzucali race. W 4. minucie spotkanie zostało przerwane. Policja zatrzymała dwie osoby.

Młodzież zamiast gości

Kluby spotkają się ponownie już w środę w meczu Puchar Polski. W związku z decyzją o nieprzyjmowaniu kibiców Widzewa, władze Legii postanowiły zaprosić do sektorów przeznaczonych dla gości zaprosić dzieci ze szkół podstawowych, domów dziecka oraz klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej.

W narożniku stadionu będzie mogło zasiąść blisko 1500 młodych fanów warszawskiego zespołu. Mecz Pucharu Polski obejrzą za darmo.

Zgłoszenia do wtorku

Klub prowadzi zgłoszenia grup zorganizowanych dzieci na mecz Legii z Widzewem Łódź. Wniosek może być złożony przez opiekuna mailowo na adres: kibice@legia.pl do wtorku 25 października. Uczestnictwo w meczu odbywać się będzie na zasadach programu "Kibicuj z klasą".