Kibice w siedzibie JW Construction

Warszawa

TVN24Kibice na konferencji JW Contruction

Kilkudziesięciu kibiców wtargnęło do siedziby firmy JW Construction. Tym samym uniemożliwili rozpoczęcie konferencji prasowej poświęconej sprzedaży Polonii Warszawa.

W siedzibie byłego już właściciela Polonii Warszawa, na konferencji prasowej miały zostać podane szczegóły sprzedaży stołecznego klubu.

Konferencja nawet się nie rozpoczęła, bo do sali wkroczyło kilkudziesięcu kibiców Polonii. Odśpiewali kilka obraźliwych piosenek pod adresem prezesa Józefa Wojciechowskiego i wyszli.

Polonia sprzedana do Katowic

Dotychczasowy prezes "Czarnych Koszul" Józef Wojciechowski w poniedziałek późnym wieczorem sprzedał Polonię Warszawaw ręce firmy Ireneusza Króla, WoodinterKom. Jest ona właścicielem klubu GKS Katowice.

Co to oznacza w praktyce? Powstanie nowy klub KP Katowice, a piłkarze i pracownicy klubu mają przenieść się na Śląsk. Za wyjątkiem Tomasza Jodłowca, Pawła Wszołka, Wladymira Dwaliszwiliego i Sebastiana Przyrowskiego - właścicielem ich kart zawodniczych nadal jest Józef Wojciechowski, były właścicel Polonii. KP Katowice ma zająć teraz miejsce Polonii w Ekstraklasie.

bf/roody