Kibice szturmem po bilety na mecz Legii z Borussią

Warszawa

Marcin Gula/Tvnwarszawa.plKolejka za kartami kibica

Są jeszcze bilety na niedzielny mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund. W sobotę przed stadionem na Łazienkowskiej ustawiła się kolejka na kilka godzin stania. Stanęli w niej ci, którzy zanim kupią bilet, muszą wyrobić sobie kartę kibica. Niektórzy deklarowali, że przyjechali do Warszawy z daleka, specjalnie na to spotkanie.

W niedzielę o 17:00 przy Łazienkowskiej Legia Warszawa zmierzy się z Borussią Dortmund. Tak atrakcyjny przeciwnik sprawił, że na dzień przed spotkaniem przed kasami utworzyła się długa kolejka. Stanęli w niej kibice, którzy pierwszy raz wybiorą się na nowy stadion Legii. Przed kupieniem biletu, muszą wyrobić kartę kibica.

- Stoimy juz dwie i pół godziny - skarżył się Rafał, który czekał w kolejce po kartę kibica dla swojej dziewczyny.

- Nie wiem, czy się doczekamy, a zależy nam bardzo, bo przyjechaliśmy z daleka. Specjalnie na mecz z Borussią - deklarował Adam z Sanoka.

Ci, którzy kartę już mają, bilet mogli kupić w kilka minut. - Wciąż można kupić bilety na mecz z Borussią Dortmund. Każdy, kto będzie chciał wejść na stadion, wejdzie - zapewniono nas w kasie przy Łazienkowskiej 3 w sobotę, około godziny 15:30. Kasy są dziś czynne tylko do 17.00, ale w niedzielę także będzie można kupić bilet i wyrobić sobie kartę. Od godziny 11.00 do 15.00.

Z Borussią po raz drugi

Borussia już raz grała z Legią w Warszawie. Spotkanie w październiku 2007 roku zakończyło się remisem 2:2. Wówczas szkoleniowcem trzeciej drużyny polskiej ekstraklasy był - podobnie jak dziś - Jan Urban.

Borussia Dortumnd oparta jest m.in. na trzech zawodnikach reprezentacji Polski - Robercie Lewandowskim, Łukaszu Piszczku i Jakubie Błaszczykowskim. W poprzednim sezonie udało im się wywalczyć nie tylko mistrzostwo Niemiec, lecz także puchar kraju.

ZOBACZ CENNIK BILETÓW

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE KARTY KIBICA

band/mz