Kibice chcą Manchesteru United

Warszawa

Wayne Rooney - fot

Piłkarze pewnie woleliby kogoś z niższej półki, a kibice wręcz przeciwnie. Większość internautów biorących udział w sondzie tvnwarszawa.pl wskazało Manchester United jako drużynę najbardziej oczekiwaną przy Łazienkowskiej. Losowanie pucharowej fazy Ligi Europejskiej rozpocznie się o godz. 13.

Drużynę z Manchesteru chciałoby obejrzeć w stolicy aż 42 procent osób, które wzięły udział w naszej sondzie. Czerwone Diabły w rozgrywkach Ligi Europejskiej pojawiły się po niespodziewanym odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Mimo nie najlepszego sezonu, podopiecznych Alexa Fergusona, warszawscy kibice chcą oglądać popisy Wayne'a Rooney'a i Javiera Hernandeza.

Unietd lepszy niż City

Niżej na liście oczekiwań znaleźli się PAOK Saloniki, Club Brugie, Standard Liege, Metalist Charków. Dopiero 6. miejsce zajęła inna angielska drużyna – Manchester City. Dziwi to, biorąc pod uwagę, że zespół Roberto Manciniego jest zdecydowanym liderem Premier League, drużyną grającą bardzo widowiskowy futbol. W tym sezonie w ligi angielskiej zdobyli już 49 bramek.

bako