Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kibic jechał na mecz. Wciągnęło go pod pociąg

Warszawa

targeo.pl , sxc.huWypadek na torach

Wieczorem na stacji kolejowej w Józefowie pod pociąg relacji Dęblin-Piaseczno wpadł kibic jadący na mecz. Jak poinformowała policja, chciał wskoczyć do jadącego pociągu i został wciągnięty pod koła. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Były utrudnienia w ruchu.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internauty.

- Około godziny 18.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że mężczyzna wpadł pod pociąg. Mężczyzna jest w ciężkim stanie, a na miejsce jedzie pogotowie - poinformowała nas Joanna Banaszewska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że grupa młodych ludzi jechała na mecz. - Jeden z nich chciał wskoczyć do pociągu. Skoczył, zaczepił za uchwyt, wciągnęło go pod pociąg, gdy ten ruszał - powiedziała.

Nie ma bliższych informacji na temat personaliów kibica. Policja przesłuchuje świadków.

Utrudnienia w ruchu

Jak informowały Koleje Mazowieckie, na przystanku Józefów doszło do wypadku z podróżnym, który wpadł pod pociąg numer 21530 relacji Dęblin - Piaseczno. Z powodu wypadku jeden tor na odcinku Warszawa Falenica - Otwock został wyłączony z ruchu.

Koleje Mazowieckie ostrzegały o możliwych opóźnieniach w kursowaniu pociągów o około 20-30 minut.

O godz. 19.45 ZTM poinformował, że ruch w rejonie stacji został przywrócony.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

Kontakt24//ran/mz