Kazadi zarobiła już ponad 6 tysięcy dla WOŚP. Ktoś da więcej?

Warszawa

| whatsupwiththat.comfot

Już ponad 6 tysięcy złotych trzeba zapłacić za kolację z Patricią Kazadi. Ponad 41 tysięcy za zaproszenie do loży vip na kibicowanie podczas meczu otwarcia Euro 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. To tylko niektóre z atrakcji tegorocznych licytacji, z których pieniądze przeznaczone będą dla WOŚP.

Patricia, reporterka TVN Warszawa, oraz prowadząca taneczny show "You Can Dance – Po Prostu Tańcz" w TVN, przeznaczy jeden wieczór specjalnie dla zwycięzcy licytacji. W poniedziałek po południu już ponad 6 tys. złotych.

Drogocenne zaproszenie prezydenta

Nieco więcej trzeba zapłacić za zaproszenie na otwarcie Stadionu Narodowego, które odbędzie się na przełomie sierpnia i września.

Jeszcze więcej warte jest zaproszenie Bronisława i Anna Komorowskich do loży prezydenckiej Stadionu Narodowego w Warszawie, do której dostęp mają tylko najznamienitsi goście na specjalne zaproszenie prezydenta.

Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą będzie miał niepowtarzalną okazję, wspólnie z parą prezydencką, przeżywać sportowe emocje - podkreślono na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Pobyt zwycięzcy aukcji w loży prezydenckiej udokumentuje osobisty fotograf głowy państwa.

TVN i TVN Warszawa zbierają dla Owsiak

W finale WOŚP nie zabrakło również TVN i TVN Warszawa. Przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Hożą działała kawiarenka WOŚP, a w niej stała wielka puszka. W niedzielę ze studia "Dzień Dobry TVN" nadawany był specjalny program. Do największej puszki w Polsce datki zbierał m.in. Filip Chajzer, reporter TVN Warszawa.

Pieniądze dla dzieci

Pieniądze ze zbiórki 19. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na sprzęt do leczenia dzieci z chorobami nerek i układu moczowo-płciowego.

PKO Bank Polski zapowiedział, że od 9 stycznia do końca marca zwalnia wpłaty gotówkowe i przelewy na rzecz WOŚP z prowizji i opłat. Zwolnienie dotyczy klientów indywidualnych, małych i średnich firm, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów i wspólnot mieszkaniowych.

Wśród aukcji WOŚP do wylicytowania są: współprowadzenie pogody na antenie TVN Warszawa, kolacja z Patricią Kazadi oraz kubki TVN Warszawa z autografami.

WSZYSTKIE AUKCJE WOŚP

par