Karetka na boku, trzy osoby ranne. "Nie jechała na sygnale"

Warszawa

Internauta/ Kontakt 24Zdjęcia z miejsca zdarzenia i informację otrzymaliśmy na Kontakt 24

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu karetki i samochodu osobowego w Otwocku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia i informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na zdjęciach nadesłanych przez Reportera 24 widać leżącą na boku karetkę pogotowia ratunkowego i osobówkę z rozbitym przodem. To efekt zderzenia, do którego doszło przed godziną 6 rano na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Żeromskiego w Otwocku.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca karetki pogotowia ratunkowego nie ustąpił pierwszeństwa fiatowi punto, w wyniku czego doszło do zderzenia. Karetka nie jechała na sygnale - poinformował kom. Jarosław Sawicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku.

- Po zderzeniu karetka przewróciła się na bok. Trzem osobom, które w niej były, nic się nie stało. Ucierpiały za to trzy osoby, które podróżowały fiatem. Wszyscy zostali zabrani do szpitala - dodał policjant.Policja bada przyczyny zdarzenia. - Sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu, ponieważ jest to wypadek - zakończył kom. Sawicki.

sc/popi