Karambol pięciu aut. Cztery osoby w szpitalu

Warszawa

TVN24Karambol z Żyrardowie

Pięć samochodów osobowych uczestniczyło w karambolu w Żyrardowie (woj. mazowieckie). Cztery osoby trafiły do szpitala, jedna z nich była nieprzytomna. Jak poinformowała policja, droga będzie zablokowana do popołudnia. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internauty @Konrada.

Jak poinformowała nas st. post. Aleksandra Calik, rzeczniczka KPP w Żyrardowie, do karambolu doszło przed godziną 11 na prostym odcinku ulicy Jaktorowskiej.

- Ranne zostały cztery osoby - trzech kierowców i jeden pasażer. Kierująca renault była nieprzytomna - powiedziała redakcji Kontaktu 24 rzeczniczka. Jak dodała, stan trzech osób nie zagraża utratą życia.

Opatrzono dwóch kierowców

Policja wstępnie ustaliła, że prawdopodobnym sprawcą jest 21-letni kierowca audi A3, który jest mieszkańcem powiatu żyrardowskiego. Jak przypuszcza policja, mężczyzna nie zachował należytej odległości, w wyniku czego uderzył w tył jadącego przed nim audi, które w następstwie obróciło się na drodze.

Łącznie w karambolu uczestniczyło pięć samochodów - cztery jechały w kierunku Żyrardowa a jeden z nich w kierunku Grodziska Mazowieckiego. Tylko w jednym pojeździe (w audi A3) jechał pasażer. Dwóch kierowców zostało opatrzonych na miejscu. Byli trzeźwi.

Poważne utrudnienia

Jak powiedziała nam o godz. 12 rzeczniczka, droga będzie zablokowana co najmniej przez cztery godziny. Policjanci kierują na objazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ NA KONTAKCIE 24

Zderzyło się 5 aut | Konrad, Kontakt 24
Cztery osoby ranne | Konrad, Kontakt 24
Zderzyło się 5 aut | Konrad, Kontakt 24
Cztery osoby ranne | Konrad, Kontakt 24
Zderzyło się 5 aut | Konrad, Kontakt 24
Cztery osoby ranne | Konrad, Kontakt 24

aolsz/b