Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Karambol: aleja Poniatowskiego i most stanęły

  TVN Warszawa

  fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

  Aż 6 samochodów zderzyło się przed godziną 7.00 na wjeździe na most Poniatowskiego. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach.

  - To było klasyczne najechanie – relacjonował Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. –Wpadały na siebie kolejno seat, honda, toyota, audi, toyota i BMW. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje Marcinczak.

  Utrudnienia były duże. W korku stanął wjazd na most od strony Ronda Waszyngtona. - Zakorkowane zostały też wszystkie dojazdy do ronda Waszyngtona - ostrzegał Marcinczak. Utrudniony był wjazd na most od strony Wału Miedzeszyńskiego.

  Samochody zostały zepchnięte tak, że ruch w kierunku centrum odbywał się dwoma pasami, ale nie oaznaczało to końca utrudnień. Na ulicy wciąż leżało szkło i połamane części samochodów. Dodatkowo kierowcy zwalniali, aby przyjrzeć się rozbitym pojazdom, co nie pomagało w rozładowaniu korka.

  Mapy dostarcza Targeo.pl

  wp/par