Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Kamera uchwyciła rozbój na przystanku

Najnowsze

| Eurosportfot. KSP

Operator miejskiego monitoringu z Pragi Południe na przystanku autobusowym przy skrzyżowaniu Ostrobramskiej z Grenadierów zauważył rozbój. Policjanci w kilka minut zatrzymali napastników. Dwóch 18-latków trafiło do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

O 3:00 w nocy Mikołaj W. i Sebastian S. zaatakowali stojącego na przystanku chłopaka, pobili go, ukradli dokumenty, telefon i niecałe 3 złote. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Policjanci od razu też zwrócili uwagę na dwie uciekające osoby i podjęli pościg. Po chwili 18-latkowie byli już zatrzymani.

Podejrzewani dziś zostaną przesłuchani. Niewykluczone, że usłyszą zarzuty dokonania rozboju, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as

Źródło zdjęcia głównego:  | Eurosport