Kamera skierowana na parking. Po tym nagraniu zatrzymali dwie osoby

Warszawa

DoitSmart.pl / youtube.plWłamanie na Targówku. Wszystko zarejestrowała kamera

Człowiek najpierw kręci się między samochodami, w końcu "nurkuje" przez okno w jednym z nich i ucieka. Taką sytuację zarejestrowała kamera skierowana na osiedlowy parking na Targówku. Nagranie dostaliśmy od internauty. Ma je też policja, która zatrzymała dwie osoby w sprawie włamania.

Na filmiku, zatytułowanym przez internautę DoitSmart.pl "Włamanie do samochodu", widnieje niedzielna data i godzina 10.00.

Zniknął, ale wrócił

Internauta nagrał, jak człowiek w czapce kręci się obok samochodów zaparkowanych na osiedlu. W pewnym momencie podchodzi do jednego z nich. Zagląda do środka, a później odchodzi, a w tym czasie przy zaparkowanych samochodach przejeżdża taksówka.

Po chwili wraca i podchodzi do innego auta. Słychać trzask, a człowiek "nurkuje" do środka przez okno. W końcu ucieka.

Sytuacja przy drugim samochodzie trwa około 40 sekund.

Podejrzewani o włamanie

O sprawie została poinformowana policja. Funkcjonariusze podają, że co prawda na nagraniu widoczny jest jeden mężczyzna, ale zatrzymanych zostało dwóch.

- Dostaliśmy także nagranie. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Zatrzymaliśmy też już dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o włamanie do samochodu. O szczegółach sprawy będziemy mogli poinformować na dniach - powiedziała we wtorek w rozmowie z tvnwarszawa.pl Marta Sulowska z komendy rejonowej.

Sprecyzowała, że zgłoszenie dotyczyło ul. Askenazego.

Zobacz całe nagranie:

Włamanie w oku kamery
DoitSmart.pl / youtube.pl

su/mz