Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kaczyński przed pałacem z tortem i kwiatami

Warszawa

fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24
fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24
fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24
fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24
fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24
fot. Piotr Tomczyk/Kontakt24

Kilkaset osób przemaszerowało w czwartek wieczorem Krakowskim Przedmieściem w comiesięcznym Marszu Pamięci. Pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie pojawił się również prezes PiS Jarosław Kaczyński, który wygłosił kilkuminutowe przemówienie do swoich zwolenników. Zdjęcia z miejsca marszu zamieścił w serwisie Kontaktu 24 warszawski Reporter 24 Piotr_Tomczyk.

- W czwartek 10 listopada, dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości, jak co miesiąc odbył się w Warszawie "Marsz Pamięci". Pomimo niskiej temperatury Krakowskim Przedmieściem pod Pałacem Prezydenckim przemaszerowało kilkaset osób. Na czele marszu szedł - jak zwykle - Jarosław Kaczyński razem ze swoim współpracownikami - napisał Reporter 24.

Mały bukiecik i tort

- Prezes PiS, nieuchwytny od czasu wyborów, wygłosił przed Pałacem Prezydenckim kilkuminutowe przemówienie. Nawoływał do walki o prawdę. Prezes przed wejściem do zaparkowanej limuzyny od swoich zagorzałych zwolenników w ramach wdzięczności otrzymał mały bukiecik kwiatów oraz tort - relacjonował Piotr Tomczyk.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24