Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Kaczmarek gratuluje i życzy zdobycia mistrzostwa

Warszawa

Mateusz Kostrzewa /legia.comBogusław Kaczmarek trener Lechii

- Nie jest wstyd przegrać z murowanym kandydatem do mistrzostwa. Gratuluję i życzę zdobycia mistrzostwa Polski – powiedział trener Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek, po tym jak jego zespół przegrał z Legią 1:2.

- Moim zdaniem Legia nie miała wielu sytuacji w pierwszej połowie, poza rzutem karnym. Nie jest wstyd przegrać z murowanym kandydatem do mistrzostwa Polski. Szkoda punktów, ale nie mam pretensji do zespołu – mówił Bogusław Kaczmarek na pomeczowej konferencji trener Lechii Gdańsk.

"Życzę mistrzostwa"

Przyznał również, że w drugiej połowie Lechia kontrolowała mecz, a Legia groźnie kontrowała - Przegraliśmy ze 100 procentowym kandydatem do wygrania ligi. Janek – gratuluję i życzę zdobycia mistrzostwa Polski – powiedział Kaczmarek.

- Wydaje mi się, że w pierwszej połowie byliśmy dużo lepszym zespołem niż gospodarze. Zdobyliśmy bramkę, ale zabrakło drugiej, która uspokoiłaby grę. Wiedzieliśmy jak gra Lechia, wiedzieliśmy jak sytuacje wykorzystuje Traore, i że nie można tracić piłki w środku pola, lecz nie ustrzegliśmy się tego błędu – skomentował po meczu Jan Urban, trener Legii Warszawa.

Legia Warszawa wygrała w Gdańsku z Lechią 1:2 i pozostaje liderem polskiej ekstraklasy. Gole dla stołecznej drużyny strzelił Radović i Ljuboja, dla Lechii Traore.

lata/par