Już w niedzielę wielki mecz. TVN zmierzy się z TVP

Najnowsze

TVN24Piłkarze drużyny TVN są gotowi do gry

Wielki mecz: gwiazdy TVN kontra gwiazdy TVP już w najbliższą niedzielę! 31 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie. W roli kapitanów wystąpią Kamil Durczok i Piotr Kraśko. Cel jest szczytny: pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Materiał "Faktów TVN".

Drużyny zmierzą się w najbliższą niedzielę o 17 na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, wciąż można jeszcze nabyć bilety. Szczegóły na wielkimecz.tvn.pl.

Mimo że do meczu jeszcze kilka dni, wszyscy są już gotowi do rywalizacji. Wytrenowani, pełni woli walki. Ani jedni, ani drudzy nie zamierzają odpuszczać. Za piłkarzami i trenerami wiele tygodni ciężkiej pracy. - Trzy lata temu, kiedy obejmowałem tę drużynę byłem brunetem i to chyba najlepszy dowód jak wiele stresu kosztowało mnie zrobienie z dziennikarzy i aktorów piłkarzy - żartował, dziś siwowłosy, trener drużyny gwiazd TVN Jacek Magiera.

Gotowi do boju są kapitanowie obu drużyn. - To jest coś, czego nikt nie potraktuje ulgowo. To jest futbol - podkreśla kapitan drużyny TVN Kamil Durczok.

- Bałem się na początku, że będziemy jak Brazylia: bajeczna technika, ale brak zgrania. A jest coraz lepiej - zapewnia Piotr Kraśko z TVP.

Cel: pomóc dzieciom

Dochód ze sprzedaży biletów i z SMS-ów zostanie przekazany na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

- To, że będzie trochę walki, że będzie twardo to fajnie, ale chodzi tu o dzieci, żeby im pomóc - podkreślał dziennikarz "Faktów TVN" Dariusz Kmiecik.

Zapraszamy na transmisję meczu do TVN w niedzielę o 17:00.

Czytaj także na tvn24.pl

kło//rzw