"Wtargnął z nożem na prywatną posesję", groził kobiecie. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w OtwockuPrzy zatrzymanym 36-latku policjanci znaleźli narkotyki

Policjanci z Józefowa pod Warszawą zatrzymali 36-latka podejrzanego o wtargnięcie z nożem na prywatną posesję. Jak informują funkcjonariusze, przy zatrzymanym znaleziono narkotyki. Mężczyzna trafił do aresztu.

Jak przekazała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, dyżurny komisariatu w Józefowie otrzymał zgłoszenie "o mężczyźnie, który wtargnął na posesję zgłaszającej i trzymając nóż w ręku, groził jej pozbawieniem życia". - Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci, jednak mężczyzna uciekł przed przyjazdem mundurowych. Wówczas funkcjonariusze, po rozmowie z przestraszoną całą sytuacją kobietą, natychmiast przystąpili do poszukiwania sprawcy tego zdarzenia. Po upływie zaledwie kliku minut zauważyli idącego ulicą mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną - opisała Harabin.

Okazało się, że to 36-letni mieszkaniec Otwocka. - Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Wstępne badania zabezpieczonej substancji wskazały, że była to metaamfetamina. Zatrzymany trafił do policyjnej celi - przekazała Harabin.

Policjantka dodała, że 36-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, naruszenia miru oraz kierowania gróźb karalnych. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Przeczytaj również: Antyterroryści zatrzymali poszukiwanego listem gończym:

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym
Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończymKomenda Stołeczna Policji

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Otwocku

Pozostałe wiadomości