Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Prawie sześć kilogramów narkotyków w mieszkaniu pod Warszawą. 29-latek zatrzymany

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policjanci zabezpieczyli prawie sześć kilogramów środków odurzających
KPP w OtwockuPolicjanci zabezpieczyli prawie sześć kilogramów środków odurzających

Policjanci z komendy powiatowej w Otwocku zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu w podwarszawskim Józefowie zabezpieczyli prawie sześć kilogramów środków odurzających.

Jak przekazała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że w jednym z mieszkań w Józefowie funkcjonuje "magazyn" narkotyków rozprowadzanych na terenie powiatu otwockiego.

- W zeszły czwartek funkcjonariusze weszli do wytypowanego przez nich budynku. Dokładne przeszukanie każdego z pomieszczeń potwierdziło ich wcześniejsze ustalenia. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków, gotówkę w kwocie 690 złotych, ponad pięć kilogramów mefedronu i prawie kilogram marihuany - przekazała Harabin.

Zatrzymanie i areszt

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Józefowa. - Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mężczyźnie zarzutu z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na trzy miesiące - uzupełniła Paulina Harabin.

Posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych jest przestępstwem zagrożonym karą do trzech lat więzienia, zaś posiadanie ich w znacznej ilości może oznaczać 10 lat za kratami.

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Otwocku

Pozostałe wiadomości