Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Jeżdżą na pamięć, dyskutują. Kierowcy mylą się na Głębockiej

  Najnowsze

  Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZamknęli fragment Głębockiej

  Wodociągowcy właśnie zamknęli fragment ulicy Głębockiej. To jedna z najważniejszych dróg wyjazdowych z osiedli mieszkalnych na Białołęce. Kierowcy są na razie mocno zaskoczeni remontem, jeżdżą na pamięć, dyskutują z robotnikami i próbują przeciskać się przez plac budowy - relacjonuje nasz reporter.

  Wodociągowcy zamknęli Głębocką na odcinku od Kartograficznej od Siecznej.

  Wytoczono objazdy od strony Trasy Toruńskiej przez Magiczną i Skarbka z Gór, a od drugiej strony przez Berensona i również Skarbka z Gór.

  "Jeżdżą na pamięć"

  Kierowcy, próbujący dojechać do pracy w porannym szczycie, są mocno zaskoczeni zamknięciem Głębockiej.

  – Choć remont i objazdy są dobrze oznakowane, to spora część z nich jeździ na pamięć – zwraca uwagę Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

  Część osób ignoruje tablice informacyjne.

  – Nie skręcają na objazdy, tylko wjeżdżają Głębocką aż do placu budowy. Potem muszą zawracać. Co ciekawe, widziałem kilkunastu kierowców, którzy dyskutowali z robotnikami i próbowali na siłę przecisnąć się przez budowę – relacjonuje Szmelter.

  Objazd zamkniętego odcinka GłębockiejUM Warszawa

  Niezbędna kanalizacja

  Na Głębockiej trwa budowa sieci kanalizacyjnej. W ubiegłym roku wodociągowcy przez sześć miesięcy budowali 200-tu metrowy odcinek kanalizacji od Kartograficznej do Podwójnej.

  W ciągu najbliższego roku sieć zostanie poprowadzona pod kolejnym odcinkiem ul. Głębockiej, od Magicznej do Berensona, a także pod Berensona od Głębockiej do Zaułek i pod Zaułek. Łącznie położone zostaną dwa kilometry rur. Praca podzielona jest na etapy.

  Organizacja ruchu wprowadzona we wtorek będzie obowiązywać do 20 lutego.

  MPWiK wybuduje kolejny odcinek kanalizacji na GłębockiejUM Warszawa

  jb/lulu