Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Jest zarzut dla "Starucha"

Warszawa

| Fakty TVNfot. TVN24

Zarzut naruszenia nietykalności cielesnej usłyszał 28-letni Piotr S., który po przegranym meczu Legii z Ruchem zaatakował Jakuba Rzeźniczaka z Legii Warszawa. Grozi mu do roku więzienia – informuje tvn24.pl

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Uderzył piłkarza w twarz

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia tego roku tuż po meczu Legii Warszawa z Ruchem Chorzów na stadionie przy ul. Łazienkowskiej.

Jak ustalili stołeczni policjanci, Piotr S. niezadowolony z wyniku meczu wykorzystał moment, kiedy legioniści wychodzili na pomeczowe rozbieganie, wtargnął do tunelu prowadzącego na stadion i uderzył Rzeźniczaka w twarz. Zajście, chociaż bez samego momentu uderzenia, zarejestrowały telewizyjne kamery.

Sprawa w prokuraturze

Incydentem zainteresowała się warszawska prokuratura. W czwartek wezwany na przesłuchanie Piotr S. usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej piłkarza. Za uderzenie Rzeźniczaka, Legia Warszawa nałożyła na "Starucha" ponowny zakaz stadionowy.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TVN24.PL

mg/fac/kbako