Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Jest dochodzenie w sprawie bójki przy cmentarzu

Warszawa

AdamBójka na cmentarzu

Policja wszczęła dochodzenie z urzędu w sprawie bójki przed cmentarzem Wolskim. Funkcjonariusze szukają świadków i... poszkodowanych.

O bójce przy nekropolii powiadomił nas internauta Adam. Akcja rozegrała się na chodniku, od strony ul. Sowińskiego. Poszło o to, że kierująca samochodem kobieta zatrąbiła na dwóch, prawdopodobnie pijanych mężczyzn.

Świadkowie zamieszania wezwali policję. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, po uczestnikach bójki nie było już jednak śladu. - W każdym razie nikt się nie zgłosił - ani poszkodowani, ani świadkowie - relacjonuje Joanna Banaszewska z wolskiej policji.

Udział w bójce jest jednak ścigany z urzędu. - W tej sprawie trwa już dochodzenie. Prosimy świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu uczestników - apeluje Banaszewska.

"Pobili się, bo zatrąbiła"

Według relacji internauty, który udostępnił nam film z całego zajścia, dwóm pijanym mężczyznom nie spodobało się, że kobieta z zaparkowanego opla na nich zatrąbiła. Zareagowali agresywnie, a chwilę później wyszedł do nich towarzysz prowadzącej auto. Wtedy zaczęła się walka wręcz, do której dołączył po chwili kolejny mężczyzna.

Bijatyka przy cmentarzu
Adam /warszawa@tvn.pl

ran/roody