Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

"Jedna poleciała aż do kosmosu!". Bańkowy festiwal na Targówku

Warszawa

TVN24Festiwal baniek na Targówku

Hektolitry płynu i tysiące baniek mydlanych. Ich miłośnicy spotkali się w sobotę na Targówku.

- Umysł zrodził się w Olsztynie. Tam kiedyś, trzy lata temu zrobiliśmy jedno małe wydarzenie, na które przyszło bardzo dużo ludzi. Postanowiliśmy wyruszyć w trasę po Polsce - opowiada organizator Krystian Kulas. Warszawa była siódmym przystankiem na trasie. Miłośnicy baniek spotkali się w sobotę na Głębockiej. - Moja córka bardzo lubi bańki, więc przyjechaliśmy. Zawsze jak jest jest okazja i mamy sprzęt przy sobie, to je puszczamy - mówi jeden z uczestników. Z kolei młodszy miłośnik mydlanych dzieł chwali się: jedna bańka poleciała aż do kosmosu!

Konkursy, animacje

Podczas festiwalu organizatorzy przygotowali konkursy, animacje, strefy z darmowym płynem do ogromnych baniek mydlanych oraz strefy pokazowe. Wystarczyło przybyć w magiczne miejsce, przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocząć zabawę.

kz/mś