Najnowsze

Dziki chciały sforsować ogrodzenie. Zaklinowały się

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
OSP Janówek-GóraDziki zaklinowały się w ogrodzeniu

W pobliżu stacji kolejowej w miejscowości Janówek (powiat nowodworski) cztery dziki próbowały sforsować ogrodzenie biegnące wzdłuż nasypu. Zwierzęta zaklinowały się pomiędzy prętami. Uwolnili je strażacy ochotnicy.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Poinformowali o nim druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Janówek-Góra. "W dniu dzisiejszym o godzinie 10:47 zostaliśmy zadysponowani do zwierząt, które utknęły w pobliżu stacji PKP Janówek. Po dotarciu na miejsce okazało się, że cztery dziki zaklinowały się pomiędzy barierami" - poinformowali na Facebooku strażacy.

Na zdjęciach udostępnionych przez strażaków widać cztery dziki, których łby utknęły między prętami ogrodzenia, które biegnie wzdłuż nasypu kolejowego. "Do ich uwolnienia niezbędny okazał się sprzęt hydrauliczny. Działania prowadziliśmy razem z policją która zabezpieczała miejsce zdarzenia" - poinformowali strażacy z OSP.

Dziki zaklinowały się w ogrodzeniuOSP Janówek-Góra

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o kocie, który utknął pod maską samochodu. Zwierzę uwolnił policjant z drogówki:

Po zderzeniu z autem kot zakleszczył się pod maską
Po zderzeniu z autem kot zakleszczył się pod maską

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Janówek-Góra

Pozostałe wiadomości