Jaki będzie bar Pana Romana? Zajrzeliśmy do środka

Warszawa

Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.plJaki powinien być idealny barman?

- Jest wielkim przyjacielem swoich klientów. Opiekuje się ludźmi zmęczonymi przy barze - mówi przyjaciel Romana Modzelewskiego, popularnego barmana, który w grudniu otwiera nowy lokal w Warszawie: "Przekąski u Romana". Pojawi się tam nowy neon, olbrzymia fototapeta z Pałacem Kultury oraz lustrzana syrenka.

Pan Roman zrezygnował z pracy w "Przekąskach Zakąskach" w Hotelu Europejskim, gdy lokal stawał się coraz słabszy. - Tatara nie było, wódka była ciepła. Postanowiłem zrezygnować – mówił Roman Modzelewski o swoim odejściu.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Jednak pana Romana wciąż można spotkać w Warszawie. Postanowił otworzyć swój lokal na Powiślu- bar "Przekąski u Romana" ma być otwarty w grudniu.

- Otwieramy 4 grudnia, no najpóźniej do 10. Chcieliśmy ożywić Powiśle. Tu z okna widzimy Wisłę, widzimy Stadion Narodowy. Bar ten tworzymy dla miejscowych, ale i ludzi przyjezdnych, by zobaczyli, że jest gdzie w Warszawie się bawić – opowiada pan Roman w rozmowie z tvnwarszawa.pl

Jakie będą nowe Przekąski u Romana?
Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.pl

"Przekąski u Romana" mają nawiązywać do starych "Przekąsek Zakąsek". Lokal działać będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pojawi się kapela grająca na żywo. Wnętrze będzie pełne warszawskich symboli. Na jednej ścianie zawisła już olbrzymia fototapeta ze zdjęciem Pałacu Kultury. Powstanie też neon.

- Będzie w kolorze agresywnej czerwieni. Stworzy napis „Przekąski u Romana”. Przy wejściu głównym akcentem, który będzie witał gości, będzie syrenka. Syrenka będzie lustrem, a wokół będzie kolaż przedstawiający najważniejsze miejsca Warszawy – mówi Janusz Golik, grafik, który współtworzy to miejsce.

band//ec