Internauci wystawili kolejarzom niedostateczny

Warszawa

| Lech Poznań / Gazeta Pomorskafot

Postawili sobie ocenę i tym samym sami wystawili się na krytykę. Kolejarze stwierdzili, że swoje przygotowania do Euro 2012 oceniają na piątkę. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Niedostateczny z plusem - tak możemy podsumować oceny z sondy. Do "zaliczenia" trochę zabrakło...

- Przygotowania do Euro 2012 oceniłbym na piątkę, bo o szóstce będziemy mogli myśleć pod koniec tych prac - mówił na 501 dni przed mistrzostwami w "Witaj Warszawo" Łukasz Kurpiewski, rzecznik PKP.

Jak się szybko okazało, w tej ocenie może poczuć się osamotniony, przynajmniej tak wynika z podsumowania sondy na tvnwarszawa.pl.

Sroga ocena

Sześć godzin po opublikowaniu artykułu i wypowiedzi rzecznika, zebraliśmy blisko 3 tys. głosów. Kolejarze muszą zmierzyć się z ostrą krytyką. 45 proc. internautów przyznało im ocenę niedostateczną. 35 proc. o jedno oczko wyższą, czyli mierną, 13 proc. oceniło działania PKP jako "dostateczne".

Lepsze oceny zdarzały się zdecydowanie rzadziej. Czwórkę wystawiło 4 proc. biorących udział w sondzie, 2 proc. celującą, a 1 proc. bardzo dobrą.

Ogółem średnia na godz. 17.00 wyniosła 1,89, czyli do niedostatecznej na pocieszenie możemy dostawić plus.

Internauci nie oszczędzili kolejarzy także w komentarzach:

ran/mz