Imagine Dragons na Orange Warsaw Festival. Bilety do kupienia od wtorku

Warszawa

Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.plZapowiedź na Warsaw Spire

"OWF 2017. Imagine Dragons. 2 - 3.06.2017" - taki napis pojawił się w poniedziałek na jednym z największych wieżowców w stolicy. To pierwszy ogłoszony wykonawca 10. edycji Orange Warsaw Festival.

Imagine Dragons to pierwsza ogłoszona gwiazda, która pojawi się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w czerwcu przyszłego roku. Organizator Orange Warsaw Festival ogłosił informację nietypowo: została ona wyświetlona na elewacji Warsaw Spire w przeddzień rozpoczęcia sprzedaży biletów. Wejściówki będzie można nabyć od wtorku, 6 grudnia.

Imagine Dragons grają indie rocka. Zespół został założony w 2008 roku. Cztery lata później wydał debiutancki album "Night Visions". Krytycy uznano grupę za jedną "z najbardziej jasnych, nowych gwiazd 2012 roku". Dwa lata później uhonorowano ją statuetką Grammy. Jeden z utworów trafił nawet do znanej gry komputerowej, "Assassin's Creed 3".

Ostatni raz muzycy z Imagine Dragons odwiedzili Polskę w lutym tego roku. W Atlas Arenie w Łodzi promowali swój nowy krążek "Smoke+Mirrors".

Orange Warsaw Festival odbędzie się 2 i 3 czerwca 2017. To będzie już 10. edycja festiwalu.

md/pm