Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Ile kosztował przełożony mecz? PZPN szacuje

  Najnowsze

  Karol Kobos /tvnwarszawa.plStadion Narodowy w czasie meczu Polska - Anglia

  Taką informację podała rzeczniczka Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska. - Będziemy wszystko liczyć - powiedziała PAP.

  Mecz Polska - Anglia miał być rozegrany we wtorek o godz. 21. Został przełożony na środę z powodu złego stanu murawy na Stadionie Narodowym. Po kilkugodzinnych opadach deszczu boisko było zalane wodą. Delegat FIFA, po konsultacjach z sędziami, a wcześniej przedstawicielami obu ekip, uznał, że w takich warunkach rozegranie meczu jest niemożliwe.

  Wynajęcie stadionu, catering Spotkanie odbyło się następnego dnia, co oznacza dodatkowe koszty dla PZPN. Organizator zawodów musiał opłacić m.in. wynajęcie stadionu, ochrony i catering, a także dodatkową dobę w hotelu dla reprezentacji Polski. - W środę najważniejsza była dla nas organizacja spotkania. Na razie nie podamy kosztów, będziemy to wszystko liczyć. Musieliśmy wiele spraw załatwiać w trybie pilnym, np. catering - przyznała Olejkowska.

  PAP//ec

  Źródło zdjęcia głównego: Karol Kobos /tvnwarszawa.pl