Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

GrubSon w Harlemie już w piątek

Warszawa

| corriere.it, PAP/EPAfot. mat. organizatora

GrubSon wydał nowy album. Krążek "Coś więcej niż muzyka" ukazał się 28 stycznia. Z tej okazji 18 lutego w klubie Harlem odbędzie się pierwszy w Warszawie koncert promujący tę płytę.

"Coś więcej niż muzyka" to tytuł płyty GrubSona, na której pojawili się: Rahim, Skorup, AbradAb, Żustoprocent, Jarecki i nie tylko. Jak sam tytuł sygnalizuje, fani mogą się spodziewać czegoś więcej niż tylko muzyki.

Muza, fristajl, imprezy

GrubSon aktywny zrobił się w 1997 roku. Nagrywał w piwnicy na szpule i bumboksy. GrubSona i kolegów z zespołu, najpierw Po-3na Różnica, potem Czwarta Zmiana, łączyła muzyka i ostre melanże, doprawiane szalonymi fristajlami. W 2001 roku ukazuje się nielegal "Przez cały czas", w 2004 ukazuje się solowy nielegal "N.O.C.", do którego GrubSon kręci jeden teledysk.

W wolnym czasie trenuje swój warsztat producencki, robiąc bity dla rozmaitych artystów z całej Polski. W 2007 roku wygrywa konkurs, który gwarantuje mu miejsce na słynnej płycie duetu Whitehouse, gdzie pojawia się u boku Gurala i Fokusa. Prawdziwy przełom następuje w 2009 roku. Płyta "O.R.S.", wydana przez wytwórnię MaxFloRec w 2009, odnosi niezwykły sukces, a w rezultacie frekwencja na koncertach i zainteresowanie artystą przekraczają wszelkie oczekiwania.

Koncert GrubSonaKlub Harlem, ul. Kolejowa 8/10start godz. 21.00Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertuPrawo kupna biletu mają wszystkie osoby powyżej 17 roku życia (ukończone 17 lat). Bilet jest na okaziciela, także wiek weryfikowany będzie z dokumentem tożsamości na bramce w klubie. Dodatkowo osoby niepełnoletnie, będą musiały uzyskać pozwolenie od rodziców na wzięcie udziału w tej imprezie.

myk