Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Groził rodzinie nożem, wyrzucił kota z 7. piętra

Warszawa

kspPolicja zatrzymała Tomasza S.

Bielańscy policjanci zatrzymali Tomasza S., który groził śmiercią swojej żonie i synowi, a następnie wyrzucił kota z siódmego piętra. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał prawie 4 promile alkoholu we krwi – informuje stołeczna policja.

Do mundurowych dotarła informacja, że z jednego z bloków na Bielanach został wyrzucony przez okno kot. Policyjna załoga pojechała na miejsce. Jak wyjaśnili świadkowie, w jednym z mieszkań doszło do awantury.

Gdy funkcjonariusze weszli na górę poznali przebieg wydarzeń. Kompletnie pijany 39-letni mężczyzna z nożem w ręku groził swojej rodzinie. Był coraz bardziej agresywny. W pewnym momencie wyrzucił przez okno z siódmego piętra kota.

Weterynarze musieli go uśpić.

Tomasz S. został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty. Za groźby pod adresem najbliższych i działanie ze szczególnym okrucieństwem w stosunku do kota, 39-latek trafić może za kraty na 2 lata.

wp/par