Gronkiewicz-Waltz: chcę zdobyć wasze serca, chcę zdobyć wasze umysły

Najnowsze

TVN24"Jestem wdzięczna, że mi zaufaliście"

- Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali. To jest prawie połowa warszawiaków. Prawie, więc trochę zabrakło - tak sondażowe wyniki wyborów samorządowych skomentowała Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Według danych sondażowych IPSOS dla TVN24 Gronkiewicz-Waltz w wyborach samorządowych zdobyła 48,8 proc. głosów i zmierzy się w drugiej turze z Jackiem Sasinem z PiS.

- Jestem wam wdzięczna z całego serca, za to, żeście mi zaufali. To nie był łatwy czas, to był bardzo trudny czas. Rok temu byliśmy pod ogromną presją referendum – powiedziała po opublikowaniu wyników urzędująca prezydent.

"Wszyscy tworzymy Warszawę"

- Przez ostatnie osiem lat byliśmy pod presją inwestycji, całe Śródmieście było rozkopane. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali - zaznaczyła Gronkiewicz-Waltz. - A tym, którzy jeszcze mi nie zaufali, chcę powiedzieć, że chcę zdobyć wasze serca, chcę zdobyć wasze umysły. Chcę, żebyście uwierzyli w to, że Warszawa zmienia się nadal nie do poznania – dodała.

I dodała, że zmienia się m.in. dzięki funduszom europejskim. - Zachęcam, żebyśmy tworzyli Warszawę, bo tak naprawdę nie ja, nie ludzie, którzy pracują w urzędzie, ale wszyscy tworzymy Warszawę - podsumowała prezydent stolicy.

Główne zdjęcie: PAP

ran/mz