Grecy na Euro dojadą spod Warszawy

Warszawa

fot. warszawianka.pl

Pierwszy rywal Polski na Euro 2012 wybrał centrum pobytowe. Grecy zamieszkają w położonej nad Zalewem Zegrzyńskim Jachrance, a trenować będą w podwarszawskim Legionowie. Wybrany hotel musi jeszcze zatwierdzić UEFA - informuje tvn24.pl.

Sztab trenerski dowodzony przez Portugalczyka Fernando Santosa i greccy piłkarze zamieszkają w hotelu Warszawianka w Jachrance. Obiekt, który posiada centrum SPA oraz aquapark, posiada cztery gwiazdki. Może przyjąć 480 gości. Mistrzowie Europy z 2004 roku trenować będą w Legionowie.

Stamtąd szybko dojadą do Warszawy, gdzie 8 czerwca zagrają na inaugurację Euro z reprezentacją prowadzoną przez Franciszka Smudę. Cztery dni później czeka ich dużo dłuższa podróż, bo z Czechami zagrają we Wrocławiu.

16 czerwca, na zakończenie fazy grupowej, podopieczni Santosa z Rosją znowu zmierzą się w stolicy.

Nie wiedzą z kim

Obecnie Grecy szukają sparingpartnerów przed przyszłorocznym turniejem. "W trakcie przygotowań do Euro 2012 kadrę czekają trzy mecze towarzyskie. Pierwszy z nich odbędzie się 29 lutego, a kolejne dwa zostaną rozegrane w maju. Nie wiemy jeszcze, kto będzie naszym rywalem. Decyzja w sprawie sparingpartnerów ma zapaść w najbliższych dniach" - informuje grecka federacja.

CZYTAJ TAKŻE NA TVN24.PL

tvn24.pl/kcz