Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Grę na automatach zakończył w policyjnej celi

Warszawa

fot. sxc.hu

Robert M. grał na automatach. Gdy stracił wygraną, stracił również zahamowania. Założył koszulkę na głowę i z nożem w ręku ruszył na siedzącego obok mężczyznę.

22- latek jest już pod opieką policji

Wygrał i przegrał

Była noc. Na stacji benzynowej przy ul. Kasprowicza dwóch mężczyzn grało na automatach. Robert M. miał tej nocy szczęście. Wygrał 500 złotych. Jak to jednak z hazadrdem bywa, radość nie trwała długo. Pieniądze szybko wróciły z powrotem do maszyny, a gorycz przerodziła się w agresję.

22–letek założył kurtkę tył na przód, na twarz naciągnął koszulkę i tak zamaskowany, z nożem w ręku natarł na drugiego gracza. Żądał od niego pieniędzy, prawdopodobnie na dalsza grę. Gdy ten schował się za regałem, napastnik skierował kroki ku ekspedientce. Kobieta zdążyła nacisnąć przycisk alarmowy. W tym samym czasie na stację podjechał klient, który wezwał policję.

Bielańscy wywiadowcy natychmiast pojawili się na miejscu. Zatrzymali Roberta M. i zabezpieczyli nóż. 22–latek może nie zagrać na automatach nawet przez najbliższe 10 lat.

wp/roody