Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Gorąca niedziela w Warszawie

  TVN Warszawa

  Marcin Gula/ tvnwarszawa.plWarszawiacy na plaży w lipcu 2013 roku

  Mieszkańcy Warszawy w niedzielę cieszyli się ze słonecznej pogody. Upał nie był im straszny i tłumnie oblegali plaże przy moście Poniatowskiego czy płycie Desantu.

  Kolorowy strój kąpielowy, ręcznik lub leżak, wygodne klapki i olejek do opalania. To był w niedzielę obowiązkowy zestaw plażowiczów w stolicy. Nad Wisłą było ich bardzo dużo. Nic dziwnego - w niedzielę żar lał się z nieba. Termometry w Warszawie wskazywały 33 stopnie Celsjusza.

  Opalanie to nie jedyna atrakcja nad rzeką. Wiele osób wybrało się na spacer brzegiem. Przy płycie Desantu mogli na chwilę odpocząć na wygodnych leżakach ustawionych w cieniu i obserwować licznie płynących Wisłą kajakarzy.

  Tłumów nie zabrakło również na basenach przy Wale Miedzeszyńskim, a także na Jeziorku Czerniakowskim. Dużą popularnością cieszyły się również promy.

  bf/roody