Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Wypadek pod Warszawą. Ranne trzy osoby, w tym dzieci

Najnowsze

Autor:
kz/r
Źródło:
PAP
Piaseczno998Wypadek pod Warszawą

W Głoskowie niedaleko Piaseczna doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty - poinformował Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Dodał, że poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci.

Do wypadku doszło na ulicy Radnych w Głoskowie. Ze wstępnych informacji policji wynika, że motocyklista nie zastosował się do znaków drogowych i uderzył w bok samochodu osobowego. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się ze skodą. Niestety doznał ciężkiego urazu nogi, najprawdopodobniej złamania. Został zabrany do szpitala – powiedział Jarosław Sawicki.

Dodał, że w wypadku ucierpiała jeszcze dwójka dzieci, które podróżowały skodą. - Zostały zranione odłamkami szkła z rozbitej szyby – przekazał Sawicki.

Policjant po raz kolejny zaapelował o ostrożną jazdę. - Przypomnijmy, że zaledwie wczoraj doszło do wypadku w Górze Kalwarii, na skutek którego motocyklista stracił nogę – powiedział Sawicki. 

Informowaliśmy o tragicznym wypadku na trasie S8:

Katastrofa autobusu miejskiego w Warszawie

Trzaskowski w "Kropce nad i" o wypadku autobusu na trasie S8
Trzaskowski w "Kropce nad i" o wypadku autobusu na trasie S8TVN24
wideo 2/20

Autor:kz/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Piaseczno998

Pozostałe wiadomości