Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Gejzer przy Wołoskiej. Robotnicy uszkodzili hydrant

Warszawa

denzel80 / Kontakt24Gejzer przy Wołoskiej

Przy skrzyżowaniu Wołoskiej z Garażową powstał gejzer - zaalarmował nasz czytelnik. Wodociągowcy potwierdzają, że robotnicy remontujący ulicę uszkodzili hydrant. - Sytuacja jest opanowana - uspokajają.

Jak informuje użytkownik Kontaktu24, do awarii doszło około godz. 13. "Robotnicy uszkodzili rurę przy skrzyżowaniu remontowanej Wołoskiej z Garażową. Powstał gejzer. Po 13.30 odcięto dopływ wody" - napisał denzel80.

Informację potwierdzają wodociągowcy. - W trakcie prac przy ul. Wołoskiej doszło do uszkodzenia hydrantu. Wyciek wody został już opanowany - powiedział tvnwarszawa.pl. Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Jak dodał, wykonawca prac zajmie się teraz naprawą uszkodzenia. - Awaria nie spowodowała przerw w dostawie wody w żadnym z pobliskich budynków - przekazał rzecznik.

W czwartek doszło też do poważnej awarii wodociągowej przy ul. Powązkowskiej. Woda zalała jezdnię:

Awaria wodociągowa przy Powązkowskiej
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

jk/ran