Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Fragment mostu Grota za najlepsze zdjęcie. Rusza konkurs

Warszawa

metrostav.plJest fragment mostu do wygrania

Fragment mostu Grota - Roweckiego to nagroda w konkursie fotograficznym organizowanym przez stołeczny ratusz, wykonawcę remontu przeprawy oraz Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Zdjęcia można nadsyłać od czwartku. Kto zdobędzie nagrodę, zadecyduje komisja oraz internauci.

Fotografie mostu sprzed przebudowy można nadsyłać od 16 do 30 kwietnia. Potem komisja konkursowa, w której skład wejdą przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, ratusza oraz firmy Metrostav, wybierze 20 zdjęć, które zostaną zamieszczane na stronach s8powazkowska-modlinska.pl i mostgrota.pl. Tam przez dwa tygodnie będą mogli na nie głosować internauci.

Losowanie wśród internautów

Fragmentem mostu nagrodzeni zostaną autorzy pięciu zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów.

Dodatkowo spośród osób głosujących na nadesłane fotografie zostanie wylosowana jedna, która również otrzyma pamiątkową część.

Wielka inwestycja

- Do końca remontu pozostało już tylko pół roku. Za nami przełomowy moment przebudowy, czyli poszerzanie mostu Grota-Roweckiego, dzięki czemu warszawska arteria jest najszersza w Polsce - informuje Radim Čáp, przedstawiciel Metrostavu.

Dodaje, że odbudowa obiektów przebiega nawet szybciej niż zakładał harmonogram.

Trasa Armii Krajowej jest od 2013 roku przebudowywana do parametrów drogi ekspresowej S8. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na październik 2015 r.

Widok na most Grota
Kontakt24