Fitness, paintball i tai chi. Rusza "Wiosenny Narodowy"

Warszawa

TVN24Wiosenne atrakcje na Narodowym od soboty

Warsztaty fitness, do tego speed paintball, dmuchana ścianka wspinaczkowa i rolki. To atrakcje, które czekają na warszawiaków w ramach projektu Wiosenny Narodowy.

- Treningi, w których jednocześnie będzie mogło wziąć udział kilkaset osób, poprowadzi między innymi jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych w Grecji Lefteris Kavoukis i były mistrz Polski w aerobiku sportowym Tomasz Choiński – reklamuje Mikołaj Piotrowski ze spółki PL.2012+ zarządzającej stadionem.

Taktyka i zabawa

Ale Wiosenny Narodowy to nie tylko ćwiczenia na płycie. Na boisku treningowym obok stadionu będzie można zagrać w speed paintball - grę łączącą elementy taktyki z zabawą. Obok skorzystamy też ze strzelnicy i dmuchanej siedmiometrowej ścianki wspinaczkowej.

- Fanom rolek i longboardów udostępniamy z kolei warsztaty, pokazy i zawody na promenadzie zewnętrznej stadionu – zapewnia Piotrowski.

Atrakcje nawet do czerwca?

Stadion Narodowy otwiera się też na zwolenników Nordic Walking, którzy opanują trybuny i błonia. Skorzystać będzie można też z warsztatów Tai Chi albo wziąć udział w Festiwalu Gier Planszowych.

Początek akcji już w najbliższą sobotę. Na wszystkie atrakcje trzeba wcześniej zakupić bilet. Ceny wahają się od 5 do 25 złotych. Z atrakcji Wiosennego Narodowego będzie można korzystać do 30 marca. Piotrowski nie wyklucza, że podobne akcje będą pojawiały się co kilka tygodni aż do końca czerwca.

W RAMACH ZIMOWEGO NARODOWEGO LODOWISKO NA STADIONIE ODWIEDZIŁO PONAD 100 TYSIĘCY OSÓB:

Koniec Zimowego Narodowego
Dawid Krysztofiński / TVN24

bf/ran