Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Fiat wywrócił lublina. Dwie osoby ranne

Najnowsze

targeo.plWypadek w Piastowie

Wywrócony dostawczak, zniszczona osobówka i dwie osoby w szpitalu. Taki jest bilans porannego wypadku w podwarszawskim Piastowie. Informację otrzymał serwis Kontakt24.

Wywrócony dostawczak, zniszczona osobówka i dwie osoby w szpitalu. Taki jest bilans porannego wypadku w podwarszawskim Piastowie. Informację otrzymał serwis Kontakt24. - Kierowca fiata, który jechał ulicą Krakowską, nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi marki lublin. Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Krakowskiej z Warszawską - relacjonowała kom. Dorota Nowak z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Nie działały światła

Jak dodała, samochód dostawczy przewrócił się na bok. Dodatkowo w chwili wypadku na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. - Obu kierowców pogotowie zabrało do szpitala na badania - poinformowała policjantka.

Więcej w serwisie Kontakt24

mg/r

Źródło zdjęcia głównego: targeo.pl