Ferie. Darmowa komunikacja dla uczniów. Ale jest warunek

Warszawa

UMKomunikacja dla uczniów

- Uczestnicy programu "Zima w Mieście" mogą podróżować po stolicy za darmo – przypomina ratusz i zaprasza do rejestracji.

Chodzi o osoby, które podczas ferii skorzystają z miejskiego programu "Zima w Mieście".

Tylko w grupie

Uczniowie z darmowych przejazdów mogą skorzystać w ferie, od poniedziałku do piątku, pod warunkiem, że pojadą w co najmniej 10 osobowej grupie. Dodatkowo, z taką grupą może podróżować jeden opiekun. Odpowiednio, jeśli grupa liczy 11-20 osób – opiekunów może być dwóch, 21-30 osób – trzech, a w przypadku grupy powyżej 30 osób – czterech.

Aby skorzystać z darmowych przejazdów dla grup zorganizowanych należy wypełnić Kartę bezpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie w ramach Warszawskiego Programu „Lato/Zima w Mieście”.

"Powinna ona być podpisana przez opiekuna grupy oraz kierownika placówki. Muszą na niej znaleźć się także imiona i nazwiska uczestników oraz numery posiadanych przez nich dokumentów ze zdjęciem. Na formularzu powinien widnieć również podpis opiekuna grupy oraz kierownika placówki. Kartę należy okazać w przypadku kontroli biletów" – czytamy w komunikacie ratusza.

Formularz można uzyskać od koordynatorów dzielnicowych.

Czytaj też o programie:

Wiceprezydent o nowych punktach "Zimy w mieście"Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

kz