Fatboy Slim gwiazdą drugiego dnia Orange Warsaw Festival

Warszawa

orangewarsawfestival.plFatboy Slim

Drugi dzień tegorocznego Orange Warsaw Festival 2013 upłynie pod znakiem muzyki elektronicznej. Na Stadionie Narodowym wystąpi Fatboy Slim- brytyjski producent, kompozytor i pionier elektro dance’u. - Zapraszamy na wielkie danceparty – zachęcają organizatorzy festiwalu.

Fatboy Slim naprawdę nazywa się Quentin Leo Cook. Znany jest również jako DJ Quentox Cook, DJ Batiste I Pizzaman. Współpracował m.in. z Freak Power, Macy Gray oraz Davidem Byrne (Talking Heads). Zdobywał nagrody MTV, Grammy i Brit Awards. Jest autorem znanych remiksów, a utwór "Dub be good to me" nagrany z Beats International, z samplami z The Clash i Ennio Morricone stał się światowym przebojem "Fatboy Slim znany jest z fenomenalnych, zaskakujących w zastosowania multimediów koncertów"– czytamy na stronie festiwalu.

Beyonce też zaśpiewa na Orange

Inną gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie Beyonce. Koncert amerykańskiej gwiazdy r’n’b odbędzie się 25 maja na Stadionie Narodowym. Warszawa będzie jednym z kilkunastu przystanków europejskiej trasy koncertowej, która obejmie Zagrzeb, Belgrad, Amsterdam, Paryż, Birmingham, Londyn (aż cztery koncerty), Manchester, Dublin, Antwerpię, Mediolan, Zurych, Monachium, Berlin, Kopenhagę, Oslo i Sztokholm.

Z Legii na Narodowy

Orange Warsaw Festival to impreza z kilkuletnią historią. Dwie pierwsze edycje odbyły się na placu Defilad, trzecia - na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Dwa kolejne festiwale gościły na Pepsi Arenie, stadionie Legii Warszawa. Sukces frekwencyjny sprawił, że organizatorzy postanowili przenieść się na większy Stadion Narodowy.

TVN jest patronem medialnym festiwalu. Tegoroczna edycja odbędzie się 25 i 26 maja na Stadionie Narodowym.

SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA FESTIWAL

ran//ec