Fani Madonny czekają na show

Warszawa

Pierwsi fani Madonny zgromadzili się już przed sceną na Stadionie Narodowym. Punktualnie o godzinie 20:00 zagra Paul Oakenfold. Gwiazda wieczoru ma pojawić się na scenie półtorej godziny później.

Pierwsi fani przed Stadionem Narodowym zaczęli się zbierać od wczesnych godzin po południowych. Ponieważ upał daje się we znaki, kryli się pod parasolkami. Niektórzy mieli koszulki z podobizną Madonny albo ubrali się w stroje przypominające kreacje artystki.

Bramy stadionu zostały otwarte o godzinie 17.30. O 20.00 zagra Paul Oakenfold, brytyjska legenda sceny klubowej. Artysta wystąpił przed Madonną również trzy lata temu podczas bemowskiego koncertu.

Gwiazda wieczoru ma pojawić się na scenie o 21.30.

Polscy fani z niespodzianką

Podobnie jak trzy lata temu, polscy fani szykują dla niej niespodziankę. W czasie piosenki "Open Your Heart/Sagarra Jo" chcą machać do niej papierowymi sercami z napisem "LUV".

- Będziemy trzymać serca w górze i nie chować ich, aż do "Masterpiece". Dodatkowo zaraz po zakończeniu "Sagarra Jo" wszyscy skandujemy "MADONNA" najgłośniej, jak tylko możemy! - piszą na stronie polskiego fanklubu Madonny.

Zaczęło się w Tel Awiwie

Trasa MDNA Tour rozpoczęła się w Tel Awiwie 31 maja. Po warszawskim koncercie artystka uda się mi. in. za naszą wschodnią granicę oraz do Szwajarii. We wrześniu i październiku artystkę będą mogli podziwiać mieszkańcy Ameryki Północnej i Kanady. Madonna zakończy swoją trasę w grudniu, w Ameryce Południowej.

su/mz