Fajerwerki rozświetliły nowy wieżowiec

TVN Warszawa

dancop, Kontakt 24„KOCHAM WARSZAWĘ” powraca na Plac Europejski

Pokaz fajerwerków i wielki neon "Kocham Warszawę" na wysokości 140 m. Tak wyglądał czwartkowy wieczór w stolicy, gdzie po raz pierwszy w tym sezonie na wieżowcu Warsaw Spire został wyświetlony neonowy napis. Efektowne nagrania z tego wydarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Iluminacja powstała po to, by ożywić przestrzeń kolorem i światłem, została bardzo ciepło przyjęta i zyskała tysiące fanów. Dlatego zgodnie z obietnicą przywracamy je w nowej odsłonie na plac Europejski" - mówił Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco CEE.

Zamontowany w 2014 roku

Napis był widoczny dla warszawiaków i przyjezdnych już w grudniu 2014 roku. Tętniący kolorami neon o wysokości dziesięciu i szerokości 25 metrów zamontowany był na 35. piętrze budynku. W lipcu 2015 roku z powodu montażu elewacji na budynku napis został czasowo zdemontowany.

Trwają próby

Trwają próby generalne, a organizatorzy zapowiadają, że na otwarcie Warsaw Spire oraz Noc Muzeów szykują coś specjalnego. Neonowy napis na stałe w tym sezonie rozbłyśnie 14 maja o godz. 21.

"Kocham Warszawę" powraca
dancop

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKT 24

kz/sk