Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Elektroniczne rozkłady w fazie testów. Mogą źle pokazywać

Najnowsze


Ruszyły testy tablic informacji pasażerskiej. Potrwają one do końca roku. Przez ten czas tramwajarze sprawdzą, czy zainstalowane przy Zielenieckiej i trasie W-Z urządzenia działają poprawnie.

Tablice wzdłuż trasy W-Z, Targowej oraz alei Zielenieckiej przez najbliższe tygodnie będą przyłączane do istniejącego już wzdłuż Alej Jerozolimskich i ulicy Grójeckiej Systemu Informacji Pasażerskiej. Do końca roku warszawskie elektroniczne rozkłady mogą dezinformować.

- Wyświetlane w ramach testów informacje mogą odbiegać od rzeczywistości. Wykryte błędy mają być na bieżąco korygowane - podały Tramwaje Warszawskie. Później Ochota i Targówek W przyszłości Tramwaje Warszawskie planują ustawienie tablic między innymi na Ochocie czy Targówku. Wyświetlacze pojawią się na przystankach na trasie tramwajowej na Ochocie aż do Okęcia, na linii między Żeraniem Wschodnim a Dworcem Wileńskim oraz przy planowanej linii na Tarchomin. Rozkład przez komórkę Ponadto w styczniu ma ruszyć specjalna strona internetowa, dzięki której na ekranie komputera czy telefonu komórkowego sprawdzimy informacje o czasach przyjazdów tramwajów na poszczególne przystanki. bf/mz

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula/ tvnwarszawa.pl