Dziś Wielki Mecz. Gwiazdy TVN kontra politycy

Warszawa

TVN24Gwiazdy TVN kontra politycy

Powoli możemy mówić o piłkarskiej tradycji. 1 września na stadionie warszawskiej Legii dojdzie do kolejnego starcia Gwiazd TVN i Polityków. Wszyscy trenują w pocie czoła, nikt się nie oszczędza. Dochód z meczu już tradycyjnie zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

O godz. 16.40, na stadionie Legii staną po obu stronach boiska i po raz kolejny rozegrają Wielki Mecz. Okaże się, czy najcelniej do bramki trafiać będą reprezentanci z ulicy Wiejskiej, czy jednak największy aplauz kibiców zdobędą Gwiazdy TVN.

Najlepsi z najlepszych

W drużynie Sejmu zagrają m.in. Roman Kosecki, Grzegorz Schetyna (PO), Janusz Piechociński (PSL), Adam Hofman, Tomasz Kaczmarek (PiS), Wojciech Olejniczak, Tomasz Garbowski (SLD), Arkadiusz Mularczyk (SP), Jerzy Borkowski (RP).

Druga cześć boiska należeć będzie do Gwiazd TVN w składzie, m.in. aktorzy: "doktor" Paweł Małaszyński, "adwokat" Leszek Lichota, "student prawa" Michał Mikołajczak, "redaktor" Kuba Wesołowski, muzyk i juror "X Factor" Czesław Mozil, dziennikarze Faktów i TVN24 – Kamil Durczok, Grzegorz Kajdanowicz, Tomasz Sianecki, Krzysztof Górlicki oraz redaktor Ryszard Cebula i Przemysław Kossakowski z TTV.

Nie może zabraknąć również Tomasza Zubilewicza (TVN Meteo), który obiecał czuwać nad dobra aurą w czasie meczu, czy też Sebastiana Wątroby – komisarza z Wydziału Śledczego W11.Bez wątpienia emocji dostarczy także występ artystów z Teatru Muzycznego ROMA 
w Warszawie.

Wielki Mecz - oficjalny serwis

mn/rs